Logo
46-300 Olesno, ul. Krzywa 1
tel.: 34 359 77 73, fax: 34 359 77 74
 

Nasz kuchnia


Nasza oferta kulinarnej rozkoszy jest jedyną w swoim rodzaju, ponieważ dostosowujemy ją do zmieniających się pór roku.

Wykorzystując świeże i sezonowe składniki, kreujemy menu, które wprowadza doświadczenie smakowe dostosowane do aktualnej atmosfery i oczekiwań naszych Gości.

Wiosną, kiedy przyroda budzi się do życia, nasze dania odzwierciedlają lekkość i świeżość tego sezonu. Przygotowujemy delikatne sałatki z młodymi warzywami, kremowe zupy na bazie szparagów, a także dania wegetariańskie. Niezapomniane smaki wiosny rozkwitają na naszych talerzach.

Latem, gdy słońce daje nam swoje najjaśniejsze promienie, nasze menu staje się prawdziwym festiwalem smaków. Serwujemy soczyste grillowane mięsa, kolorowe sałatki inspirowane kuchnią śródziemnomorską, orzeźwiające koktajle owocowe i lekkie desery lodowe. Zapewniamy, że każdy kęs latem będzie pełen radości i smaku.

Jesień to czas, gdy natura obdarza nas obfitością i różnorodnością. Nasze dania odzwierciedlają to bogactwo, serwując aromatyczne zupy dyniowe, grzyby, wykwintne potrawy mięsne z dodatkiem kaszatanów. Nasza kuchnia przypomina o urokach tej magicznej pory roku.

Gdy nadejdzie zima, przynosimy ciepło i przytulność na nasze talerze. Serwujemy rozgrzewające zupy, wariacje mięsne oraz tradycyjne potrawy regionalne.

Nasza oferta kulinarnej podróży przez pory roku nieustannie ewoluuje, inspirując się naturą i sezonowymi produktami. Dbamy o to, aby każde danie było wyjątkowe i dostarczało niezapomnianych doznań smakowych, podkreślając piękno każdego sezonu.

Zapraszamy do zanurzenia się w naszej kulinarno-sezonowej podróży i odkrycia smaków, które przynoszą radość i satysfakcję przez cały rok.

Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie